Nekla - osp.nekla.eu

POWIĄZANE GALERIE
Balik karnawałowy 2018
2018-02-26 Mariola Olejnik

Bale są nieodzownym elementem karnawału, tego radosnego okresu, również dla przedszkolaków. W dniu 8 II br. od samego ranka do naszego przedszkola przybywały: królewny, księżniczki, wróżki, piraci, policjanci... .Trudno było zliczyć i rozpoznać dzieci przebrane za te bajkowe postacie. Wszyscy z dumą prezentowali swoje przebrania. Ten wyjątkowy dzień rozpoczęliśmy od wspólnych fotografii w sali balowej. Przebierańcy świetnie bawili się uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach, a wodzireje i skoczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim dopisywał humor, a uśmiech nie znikał z twarzy.

W przerwie balu czekała na wszystkich słodka niespodzianka. Z racji, że bal odbywał się w Tłusty Czwartek nie mogło zabraknąć lukrowanych pączków. A potem znów wesoła muzyka zaprosiła wszystkich do wspólnych pląsów.