przedszkole-2 kopia.jpg 93f461451b9c256ef959517809bca427
Zbiórka zakrętek w czerwcu!
2017-07-01 Mariola Olejnik

Zbiórka zakrętek w czerwcu!

W miesiącu czerwcu zebraliśmy 48 kg zakrętek. Uczestniczyły w niej następujące dzieci: Lena Prałat, Leon i Kinga Mueller, Hubert Kęska, Przemek Bachlaj, Kornelia Szczygieł, Staś Solecki, Wojtek Jóźwiak, Maciej Walczak, Madzia i Bartek Bojarscy, Tymek Kołodziejczak, Maja Kiślicka, Filip Gondecki, Marcel, Jagoda i Lena Jankowscy, Igor Majchrowski, Bartek Gradusiak, Weronika Nowakowska, Wiktor Walkowiak, Zuzia Laskowska, Filip Marszałkowski, Oskar Warszta, Wiktoria Borsz, Zosia Ciszek.

W roku szkolnym 2016/17 zebraliśmy łącznie  335 kg zakrętek. Cieszy nas, że choć w małym stopniu mogliśmy pomóc potrzebującym chorym dzieciom. Dziękuję wszystkim cierpliwym "zbieraczom" oraz p. Tomaszowi Małeckiemu, który pośredniczył w przekazaniu zakrętek do siedziby "Wiadomości Wrzesińskich".

Barbara Pawlak