przedszkole-2 kopia.jpg 644ba6f95cb54f561395f5a5bc7a455c
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
2017-07-01 Mariola Olejnik

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

"Szkoła czeka na nas szkoła..."

Takimi słowami piosenki żegnaliśmy się z przedszkolem w czasie uroczystości, która miała miejsce 22 czerwca br. w naszym  "Misiu Uszatku". Uroczystość miała charakter ogólnoprzedszkolny z udziałem zaproszonych gości, a także Rodziców naszych absolwentów.

W wakacyjnej scenerii rozpoczęliśmy nasze występy bardzo żywiołowym tańcem. Wspominaliśmy nasz pobyt w przedszkolu, chwile spędzone na zabawach, nauce, nasze doświadczenia, przeżycia.... W wykonaniu "Zajączków" wysłuchaliśmy dobrych, wakacyjnych rad, aby nasz letni wypoczynek był nie tylko ciekawy, pełen wrażeń ale i bezpieczny. Nie zabrakło również życzeń i miłych słów pożegnania skierowanych do absolwentów od ich młodszych kolegów. Były także podziękowania, dyplomy, wspólna pożegnalna fotografia oraz skrzynia skarbów pełna pamiątkowych misiów. Na koniec zabrzmiała piosenka "Na kolorowe lato".

Drogie dzieci, absolwenci naszego przedszkola!

Zakończył się dla Was etap wielkiej przygody, przygody baśniowej, pełnej wrażeń. Dziś kończy się rozdział pięknej książki, której autorami jesteście Wy. Życzę każdemu z Was, aby kolejne kartki tej powieści były bogate w nowe przeżycia, przyjaźnie i ciekawe przygody. Życzę samych sukcesów w szkole.

Gorące podziękowania składam Rodzicom absolwentów z grupy "Wiewiórki". Bez Waszej pomocy i wsparcia nie udałoby się zorganizować wielu przedszkolnych przedsięwzięć.

Barbara Pawlak