przedszkole-2 kopia.jpg b600405c398985f2308c7b8f604a3639
Dzień dziecka 2017
2017-06-10 Mariola Olejnik

Dzień dziecka 2017!

Dzień Dziecka jest  dniem długo oczekiwanym przez dzieci. W tym roku przedszkolaki swoje święto obchodziły w sposób wyjątkowy. Tego dnia wyjechaliśmy do Poznania. Najpierw udaliśmy się na tereny rekreacyjne znajdujące nad jeziorem Malta. Tam zjeżdżaliśmy z dużej zjeżdżalni, skorzystaliśmy z różnego rodzaju sprzętu sportowego. Po aktywnym czasie, spędzonym nad Maltą, udaliśmy się na Stary Rynek w Poznaniu gdzie z niecierpliwością czekaliśmy na godzinę dwunastą w południe. Wówczas bowiem pokazały się nam słynne Poznańskie Koziołki. Po zakończeniu wycieczki, w  przedszkolu czekały na dzieci następne niespodzianki. Dzień pełen wrażeń dobiegł końca, a my czekamy już na kolejny Dzień Dziecka.